Hyperloby-iné servre

pokoec o poletoch na rôznych servroch, hostoch,....
Dano10
Brigádny generál
Dátum registrácie: Po, 22. Nov 2010, 13:21

Re: Hyperloby-iné servre

Príspevok od užívateľa Dano10 » Ut, 03. Apr 2018, 12:18

Hvosco napísal:
Pi, 30. Mar 2018, 12:08
Pekne.
Trochu OT, ale ja som v noci (osobne) sedlal kobru a guľometmi/kanonmi likvidoval člny na jazere. Málilo sa mi, a tak som chcel naládovať nejaké pumy a rakety. To však nebolo v ponuke a tak som chcel sedlať mustanga či lajťasa. Polemizoval som, či beriem B abo D verziu,
Návyky ci zjavne ešče zostali :f:
TriDuby_Luky
-------------------------
Aj ked blúdzíme , stracení zme neni

Dano10
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa Dano10 » Ut, 17. Apr 2018, 11:50

Po troch týždňoch sa znova podarilo dostat do vzduchu. Den blbec kedy netrafím ani stodolu z vnútornej strany, tak vešiam na cobru 500-librovku a jedna lodka zničená, zopakujem to ešte 2x s podobným výsledkom aj ked jeden útok ma zostrelia protilietadlovci a druhý krát ma zobol s prevýšenia / hned po zničení lode/ Saburo Saki na J2M5-ke .
Po tom sme zostali na mape ja na P39 proti J2M5. Bol trochu vyššie a na mojej šetke, ale po pár manévroch som sa dostal do pozície Veikso verzus Hanz -_Assi
s čím som predvídavo rátal a pred letom som vymenil 20 mm za 37mm a rozobral som ho na šróby ,slušne som sa poďakoval, sadol na domovskom letisku a odišiel na jedno orosené do kantýny 8)
TriDuby_Luky

Dano10
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa Dano10 » Ut, 24. Júl 2018, 11:32

Včera po strááášne dlhej dobe dva, vlastne tri lety na AoE ako bitevník. Prví ma zabilo na letisku v mojom oblúbeom tajfúne /nejaká chyba v hre/ tak som zobral nemenej oblúbeného lajtasa. Asi 25 min. do konca misie takže žiadna chyba v navigácie nepovolená. 20min. nad kanálom išiel som zničit nemčúrom vlak. Našiel som ho na šupáka zničil asi 30 sekúnd pred koncom misie. Druhý let v P 40 s podvesenou 1000 librvkou som v Tunisku zničil radar a počechral na spiatočnej ceste dve autové kolóny. Také obyčajné nudné bitevné misie.
Len ked som pozrel na krídlo, bolo akosi smutno :r:
TriDuby_Luky

Užívateľov profilový obrázok
veikso
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ut, 18. Aug 2009, 20:24

Príspevok od užívateľa veikso » Po, 29. Okt 2018, 00:35

Tak jsem ze včerejška na dnešek vyzkoušel, jestli mi to ještě lítá. HW ano (slabě), ale nemohl jsem si vzpomenout, kde se mění směs, čím hážu bomby, kde je kompresor a tak...
Nicméně ani po těch letech jsem nezapomněl, že to neumím :V:
Takže jsem se nechal párkrát sestřelit a až jsme zbyli na serveru tři, tak jsem si mohl konečně v klidu zabitevničit. Téměř vše to byly sebevražedné mise.
Ať žije OREL server!
Obrázok
Všichni zahynuli, jenom veikso se ztratil...

Dano10
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa Dano10 » Po, 29. Okt 2018, 08:28

A celkom tam bolo dosť ludí a aj den predtým.
Občas pozriem ich fórum a to den predtým tam lietal aj colonel a bolo tam okolo 15 ludí. :V:
:roll:
To musí bavit! :ja:
TriDuby_Luky

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný