Hodnotenie misie

všetko len o našom servri / all about TriDuby server
Užívateľov profilový obrázok
Hvosco
Divízny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 14:39

Hodnotenie misie

Príspevok od užívateľa Hvosco » St, 06. Jan 2010, 11:55

hentie P38 pojdu het a ak bude modserver, nahradia s G abo H verziami. resp pojdu het uplne.
Ku mape očakávam pripomienky. je to moja prvotina a tak ešte nemám cit na rovnováhu.
čakám pripomienky a rady
ano

Lenochod
Brigádny generál
Dátum registrácie: Pi, 31. Aug 2007, 13:43
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lietal som na Troch Duboch

Príspevok od užívateľa Lenochod » St, 06. Jan 2010, 12:14

Ktěm lodím můžeš jim dát rychlejší palbu no a protože jsou blízko u pobřeží tak to sniž o polovicu a mužeš ji m dát i větší level třeba veteran.U letadlovek a bitevních lodí hlavně tam kde jich máš víc po kupě tak tam to nech jak to máš já dávám na letadlovku asi 22-24 no na bitevní loď 16-20 a doprovodná plavidla 5-11 podle toho jak je to velké palavidlo důležitý je ale počet čím víc tím niží frekvence palby.Náhradou je pak ten level.

Kukulo
Major
Dátum registrácie: Po, 27. Apr 2009, 12:35

Re: Lietal som na Troch Duboch

Príspevok od užívateľa Kukulo » St, 06. Jan 2010, 12:46

A de ich napisat? Sem? Sak to potom premazes.

No vzhladom na to ze tie torpedoborce sa asi nedaju ubranit prvym utokom z Hendersonu bo ziadne Zera sa tam nedostanu tak rychlo, co tak puknut niekde blizko nich airstart pre co ja viem max 3xA6M2/3 cim by sa zabezpecila "akoze" hliadka nad nimi. Tym 3xZeke myslim ze na tom airstarte mozu byt max traja ludia naraz. Nech je aka taka moznost torpedoborce branit uz pri prvych utokoch.

Navrhoval by som niektore alebo vsetky torpedoborce dat do pohybu (v kruhoch/pretiahnutych kruhoch alebo nak to domyslime) co stazi ich torpedovanie aj bombardovanie. Nebolo by potom zle zapnut mod de je potrebne dodrzat vysku a rychlost pre odhod torpeda. Neviem teraz ci je ten spolocny s tym co nahodne generuje nevybuchnutie bomby/torpeda. Tam by sme museli mysliet na to ze jedno torpedo na lod nemusi stacit, brat potom viac torpedovych strojov alebo aspon dve bomby (zeby aj zabudnut na zabkovanie a bombardovanie z malej vysky?) :mrgreen:

P-38 ---- skusme tie HSFX. Ono zase nak uplne vyhadzovat Lajtasy asi nie je uplne na mieste, ved na Zekes vs Wildcats sa normalne lieta s A6M3 vs P-38J. Ked tak by sa mozno mohli obmedzit vzhladom na to ze sa ukazali v zaverecnej periode mapy a historicita misie si ich ziada nie tak kriklavo ako ine stroje.

Bombardovanie ----- bombardovanie Hendersonu - pre B5N nie je az tak atraktivne, ale hlavne je nebezpecne. Su tam staticke stroje a az na tie B-17 nie su nak na kope. Myslim ze naky tahak pre bombra by to chcelo, nieco pre co by som siel do toho flaku aj s B5N, ale abych to zas s jednou Kate nevymlatil secko (pozor ma az 600kg bombu)... Ja neviem bunkre, stany, autobus, motorky, latrinu, vlajku, mozno inak umiestnit tie staticke stroje, smetisko, golfove ihrisko, dostojnicky klub... Ten "bojovy" vrsok co si spominal je japonsky ci americky?

Zatial som neobjavil tie pozicie amikov co su pred Hendersonom, tak to musim ece ceknut. Amici tam maju pod nosom torpedoborce, to je stavnaty ciel, potrebujeme motivovat aj Cisarskych Orlov aby aj Betty z Rabaulu mala za co zomriet nad Hendersonom.

Ina vec su lietadlovky. Toto nie je bitka carrierov ako Midway. Zatial co Lajtasy, Kobry, Dauntlessy, Brbluni, P-40, B-17 ci Avengery mozu udriet na torpedoborce, totu dedinku a konvoj pod ostrovom Savo, ja s B5N ci Betty nemam taku motivaciu letiet na druhu stranu mapy kde je konvoj a cerveny carrier (a esti mi aj torpedo nebucne :mrgreen: ). Nepoznam presne tu historiu, mozno tam ta cervena lietadlovka nemusi byt (na Hendersone je doooost masin). Konvoj co je pri nej... Mmmm... Capnut ho niekde k Hendersonu? Alebo nechat ho v pohybe a zaparkovat pri Hendersone?

Tie torpedoborce co ostreluju Henderson... Nebola tam naka protiakcia od amickych torpedobrocov? Co tak nech tam naky je na kotvach alebo v pohybe, ine nech su pri tom konvoji. Sem tam ponorku puknut "randomize". Terpedoborec ked pojde okolo moze byt torpedovany (a co ja viem ci to funguje? :nj: ). Mozno toho cerveneho cariera nechat...

Je a co tak H8K... Unesie dost. Neviem ci tam boli (mozno ine, ale tot ako nahrazka)...

Kua na tej mape mi zalezi :S:

Neviem ako zatazi pohyb lodi/aut plynulost. To potom limituje pocty. Iste nespravil som zatial jedinu mapu. Ale snazil som sa dat "vietor do plachiet" :r:

Hvosco
Divízny generál

Re: Hodnotenie misie

Príspevok od užívateľa Hvosco » St, 06. Jan 2010, 16:19

pre moving dogfight ta mapa bude vytvorená na novo. nie len lietadlá, ale aj "príbeh"
ináč na UP servri, čo teraz Hardy nahodil beží jej modifikovaná verzia s novými P38
do sučasnej zatial zakomponujem niektoré spomínané pripomienky
ano

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » St, 06. Jan 2010, 16:23

Kua hvosco, doladime to tak ze cala Europa aj Amerika bude chodit na Tri Duby! :b:

A este Ta poprosim ked budes mat cas supnut tu B6N na "strielanie moriakov". A skukni prosi Ta aj ten original brifing na tom, kedy to je. Myslim ze by bolo na zvazenie ci by sa dal dodat aj starsi "Siden" N1K. Alebo mozno na inej mape. Starsi N1K sa moc nelieta, bo to je AI a v hre je origo lietatelna jeho lepsia neskorsia verzia.
Naposledy upravil/-a Kukulo v St, 06. Jan 2010, 16:33, upravené celkom 1 krát.

Hvosco
Divízny generál

Príspevok od užívateľa Hvosco » St, 06. Jan 2010, 16:30

ono, na Guadalcanale by sa dala postaviť celá kampaň. šak sa tam ruvali 6 mesiacô.
na sučasnej idem vyhádzať pozemné ciele, teda >> vďaka tým idiotom mapmoderom. budu sa ničiť hlavne plavidla a ten japonský valal.
japonsku lietadlovu lod asi presuniem na druhu stranu Sava, aby ryžojedi mali bližšie k červeným plavidlám
ano

Hvosco
Divízny generál

Príspevok od užívateľa Hvosco » St, 06. Jan 2010, 20:10

nove rozloženie mapy. alo by to byť menej znevýhodnujuce modrych.
P38 som vylučil, červene ciele označil ohnom a dymom, ...
Prílohy
nove.jpg
ano

Ivco
Divízny generál
Dátum registrácie: St, 12. Mar 2008, 18:21
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivco » St, 06. Jan 2010, 20:45

neviem sice o co ide, ale to by som nebol ja aby som nereagoval. :mrgreen:
teraz je ta mapa v poriadku.
uz sme si zvykli ze pokial modra strana VŽDY nevyhrá=zlá mapa. :lol: :lol: :lol:
www.letkatriduby.sk
TriDuby_Ivco

veikso
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ut, 18. Aug 2009, 20:24

Príspevok od užívateľa veikso » St, 06. Jan 2010, 22:42

OK. Teď už to vypadá líp :S:
Všichni zahynuli, jenom veikso se ztratil...

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » Št, 07. Jan 2010, 01:19

One, myslim ze na tejto mape to nie je klasicka natahovacka modrych a cervenych. Tu nie sa G2 ci Lavocka. Okrem toho ista cast z nas operacie z lietadloviek nemusi. Toto je mapa pre tych co ozaj mozu pacificke bojisko. Ale to vlastne plati o tomto bojisku vseobecne. Ak niekedy pobezi aj MDS s pohyblivymi lietadlovkami, budu "carrier operations" lahodkou, bo ti co ich oblubuju si ich patricne vychutnaju (a je jedno ci za IJN/RN/USN).

Tych lajtasov mi je troska luto. Skusal som tie HSFX offlajn. Nuz hvosco, nadobudol som dojmu ze su este lepsie ako tie co tam boli :mrgreen: Sak skusme dakedy a usudime.

Ja to ztej mapy nefim vycitat co tam je, ale co som pochopel carriery su blizsie. Sak otestneme, tesim sa.

Hvosco
Divízny generál

Príspevok od užívateľa Hvosco » Št, 07. Jan 2010, 05:57

totok prerobím na md. P38 dám ako AI
ano

Lenochod
Brigádny generál
Dátum registrácie: Pi, 31. Aug 2007, 13:43
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » Št, 07. Jan 2010, 12:38

Ježiš jen to ne to už si žádný japonec ani nešrtne, jen doufam že ty mapy robíš se zapnutým MDS :wink:Ale jinak tam tu P-38 dej když tam byla v realu.

Hvosco
Divízny generál

Príspevok od užívateľa Hvosco » Št, 07. Jan 2010, 13:11

pre mdf som ešte nezačal prerábku. zatial len pre čistu
ano

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » Št, 07. Jan 2010, 13:21

Hvosco nieco je naprd, bo na Hendersone nemam v ponuke Wildcaty ani P-39/400 ani Lajtasy. Skusane vcil na serverovi LTD.

Skusete s HSFX aj UP.

Hvosco
Divízny generál

Príspevok od užívateľa Hvosco » Št, 07. Jan 2010, 13:33

pohoda. hardy dostal v tom spechu verziu, kde som omylom vymazal "stíhačsku základnu" :oops: :oops: :oops:
večer som mu cez ftp postol najnovšiu verziu pre bežný server a ešte aj pacific s betynkukulkami.
kto by to povedal že rabaul bol na Save :mrgreen:
ano

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný